Підтримка родин військовослужбовців Тульчинської та Шпиківської громад

Дата: 12.09.2023 15:11

Сьогодні, 12 вересня  2023 року в першій половині дня у населених пунктах Холодівка, Михайлівка Тульчинської громади була організована зустріч з родинами Захисників та Захисниць. Під час якої від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації було роздано 29 наборів.

У другій половині дня начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із своїми заступниками Володимиром Скалієм та Сергієм Чепернатим відвідали Рахни-Лісові Шпиківської громади.

Родинам Захисників та Захисниць Шпиківщини передано  157 наборів від гуманітарного штабу ОВА.

Дані візити відбуваються в рамках програми, яка ініційована начальником обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим.

Основною метою яких є  налагодження відкритого та якісного діалогу з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти між членами сімей Захисників та Захисниць та представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також обговорення механізмів розв'язання актуальних проблем. До вирішення питань по суті залучаються спеціалісти різних сфер, аби задовільнити максимальну кількість питань.

Ряд питань і родинних проблем вдалось вирішити на місці.

Робота з підтримки родин Захисників та Захисниць триває.

Працюємо на результат та задля Перемоги!