Капітан медичної служби Тетяна Новікова отримала почесну нагороду – медаль «Захиснику Вітчизни»

Дата: 13.09.2023 14:15

Начальник ОВА Сергій Борзов вручив капітану медичної служби Тетяні Новіковій медаль «Захиснику Вітчизни».Фото без опису

«Вітаю із заслуженою нагородою! – зазначив очільник області. - Доземний уклін усім військовим медикам - мужнім, безстрашним, професійним. Дякую за ваш величезний внесок у нашу спільну Перемогу!»

З січня 2015 року Тетяна Анатоліївна перебувала на відповідальних посадах медичної роти, служила начальником медичного пункту мотопіхотного батальйону, приймаючи безпосередню участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

3 початку повномасштабного вторгнення рф жінка брала безпосередню участь у бойових діях - рятувала життя наших бійців, ризикуючи власним.

Вдячність і шана нашим Героям!