Відбувся виїзний прийом громадян Крижопільської громади
Відповідно до затвердженого графіка, 13 вересня 2023 року відбувся виїзний прийом громадян Крижопільської громади.
В адміністративній будівлі селищної ради, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно із своїм заступником Володимиром Скалієм за участі селищного голови Володимира Василишена зустрілись із мешканцями громади та вислухали їх проблемні питання.
Жителі громади зверталися з наступними проблемами:
- реєстрації дітей за місцем проживання;
- сплати податків сільгоспвиробниками та підприємствами;
- поточного ремонту доріг комунальної власності та планування маршрутів перевезення сільгосппродукції.
За всіма зверненнями громадян, очільником району було надано роз’яснення. Питання, які потребують додаткового часу взято на контроль та передано профільним спеціалістам для надання роз’яснень.
Після прийому громадян Володимир Василишин проінформував Олександра Гаврилюка та Володимира Скалія про загальний стан справ, проблемні питання в громаді. Посадовці спільно опрацювали шляхи їх вирішення.