Ефективне реагування у випадку надзвичайних ситуацій, стабільність опалювального сезону, стан поводження з відходами, - ключові питання засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 13.09.2023 16:33

Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням Віцепрем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.

Обговорили низку важливих питань.

Від ворога можна очікувати чого завгодно. Загроза ракетних обстрілів зберігається.

Тож основна увага була приділена готовності органів влади до дій у випадку надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури.

Зокрема, йшлося про забезпечення сталої роботи транспорту, стабільності паливно-енергетичного комплексу та опалювального сезону.

Також на засіданні розглянули питання про стан поводження з небезпечними відходами, у тому числі непридатними до використання та забороненими до застосування хімічними засобами захисту рослин.

"За підсумками наради отримали конкретні завдання на найближчий час. Працюємо!" - зазначив очільник області.