Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Тульчинщини!

Дата: 17.09.2023 08:00

Щиро вітаю усіх вас з професійним святом - Днем рятівника!
Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій, які сильні духом та  забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню і стихії.

Ви люди мужніх професій, справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання.

Стикаючись день у день із бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

Зі святом!

начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК