Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Тульчинщини!
Щиро вітаю усіх вас з професійним святом - Днем рятівника!
Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій, які сильні духом та забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню і стихії.
Ви люди мужніх професій, справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання.
Стикаючись день у день із бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.
Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.
Зі святом!
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК