Привітали з прийдешнім святом
У третю неділю вересня відзначатимуть своє професійне свято рятувальники. Сьогодні, колективи Тульчинського районного управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області та 14 ДПРЧ м. Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області (смт Крижопіль) з прийдешнім святом вітали начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк і Тульчинський міський голова Валерій Весняний.
Посадовці подякували приборкувачам стихій та вогню за їх професіоналізм, стійкість на вольовий характер.
«Шановні рятівники, від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова прийміть у переддні вашого свята найкращі побажання нових сил та наснаги, міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави. Нехай вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах та завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги.», - побажав очільник району.
Грамотами Тульчинської районної військової адміністрації за високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння організувати колектив на самовіддане служіння обраній справі та з нагоди професійного свята - Дня рятівника України нагороджено: Сливку Михайла – заступника начальника Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області - начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковника служби цивільного захисту, Деркача Михайла – начальника 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області (смт Крижопіль) майора служби цивільного захисту, Сліпенького Олександра – провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковника служби цивільного захисту, Лелеку Тетяну – провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області капітана служби цивільного захисту.