Шановні працівники лісу!
Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.
Ліс - це справжній, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс - це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок.
Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини.
Охорона цього дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.
Дякую всім, хто трудиться в ім'я відновлення й розвитку лісового комплексу, активно впроваджує нові прогресивні технології, любить і береже природу. Упевнений, що завдяки високому професіоналізму, багатому досвіду, відповідальному відношенню до справи, високої самовіддачі й ініціативності фахівців лісової галузі будуть вирішені важливі питання розвитку регіону.
Бажаю вам здоров’я, подальших успіхів у роботі, особистого щастя й сімейного благополуччя!
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК