Війна зламала крил твоїх політ
Дуже сумно і нестерпно боляче усвідомлювати , що гинуть найкращі сини нашого українського народу. Велику ціну платить Україна за захист незалежності та за майбутню Перемогу.
Пекучим болем чергова трагічна звістка торкнулась Тульчинської громади. В районі населеного пункту Авдіївка Донецької області, внаслідок безпосереднього бойового зіткнення з ворогом 28 серпня 2023 року загинув, Алешко Олексій Миколайович, 01 березня 2003 року народження, житель с.Крищенці.
Сержант Алешко Олексій Миколайович був інспектором прикордонної служби 1 категорії – водієм відділення моніторингу обстановки відділу прикордонної служби.
Незважаючи на молодий вік, наш Земляк був хоробрим, цілеспрямованим, здатним приймати рішення в складних ситуаціях, мужньо виконав свій військовий обов’язок.
У ці гіркі хвилини Тульчинська районна військова адміністрація розділяє горе сім’ї та непоправну втрату, всі ми схиляємо голови у скорботі.
Вічна пам’ять нашому Герою - Олексію!
Слава Україні! Вічна пам’ять Героям, які обороняють нас, але вже в лавах небесного війська!