Зустріч з родинами Захисників і Захисниць  в Томашпільській громаді

Дата: 19.09.2023 15:46

19 вересня 2023 року за дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова щодо виконання наказу Вінницької ОВА від 21.06.2022 року № 779 відбувся четвертий виїзний прийом членів родин Захисників та Захисниць на території Томашпільської громади, у якому взяли участь заступники начальника Тульчинської РВА Володимир Скалій та Сергій Чепернатий, заступник голови Томашпільської селищної ради Віталій Годний, начальник І відділення Тульчинського РТЦК та СП Олег Кучерук, головний лікар Томашпільської центральної районної лікарні Ігор Горупащенко, директор КНП «Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Щербатий.

Під час зустрічі відбулася відверта та конструктивна розмова про реалізацію державної політики у сфері соціального захисту військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу незалежність, про підтримку їх родин у вирішенні соціально-побутових питань, про правомірні заходи по організації збору коштів на придбання необхідного обладнання та транспортних засобів для тих, хто на передовій. Родинам захисників та захисниць було передано 151 продовольчий набір.

Всі присутні з розумінням віднеслися до того, що підтримка наших захисників, підтримка членів їх родин є справою нагальною та необхідною, адже це стосується практично кожної української родини, чия кровинка сьогодні виборює демократію та незалежність нашої країни.

Допомагали, допомагаємо і будемо допомагати кожному і кожній.