Спорт важливий і у воєнний час! Це невід’ємна складова Всеукраїнської програми «Ти як?»

Дата: 27.09.2023 08:18

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна, спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», провела онлайн нараду із громадами області.

Тема зустрічі - активізація роботи  в рамках програми Президента «Активні парки – локації здорової України».

«Ми маємо дбати про емоційне розвантаження наших мешканців. Саме спорт є одним із таких ефективних способів,- підкреслила Наталя Заболотна.- Усі ми живемо у постійній напрузі. І так вже більш ніж півтора року. Ми допомагаємо нашим Захисникам і Захисницям, разом переживаємо та  долаємо наслідки ворожих атак, переживаємо за рідних та близьких, до нас приїздять внутрішні переселенці і ми їм також допомагаємо! Це все потребує сил. Психологічне навантаження величезне і на дорослих і, особливо, на дітей».

Розуміючи необхідність підтримки ментального здоров’я в Україні, за ініціативи Першої леді Олени Зеленської створена Всеукраїнська програма «Ти як?» , де спорт є невідкладною складовою.

Сьогодні у 63 громадах Вінницької області лише 45 активних парків. Тобто, вони є навіть не у кожній громаді.

Посадовиця  підкреслила, що в умовах воєнного стану на це навіть не потрібно витрачати додаткові кошти:  потрібно просто залучити до роботи координаторів, заробітну плату яким оплачуватиме держава!

«Навіть якщо  в громаді уже є працюючий координатор, то  розрахунок такий: на 1000 населення може працювати 1 координатор. Головне – прив’язка до спортивного об’єкту. Над цим потрібно попрацювати усім представникам спорту у громадах. Це важливо!».

Ефективна робота « Активних парків»  цілком  залежить від координаторів, яких подає громада.

У громадах, де координатори зацікавлені результатами своєї роботи, майже щодня проводяться різні заходи: велозабіги, міні-змагання тощо.

Усе залежить від вас. Тому вперед!Фото без опису