Чергове засідання Спостережної комісії

Дата: 27.09.2023 16:00

Діяльність спостережної комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості, прозорості та звітності.

Одними із завдань якої є:
– організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання;
– організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;
– надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Так, 27 вересня 2023 року на базі  ДУ Крижопільський виправний центр (№113), відбулось виїзне засідання Спостережної комісії Тульчинської районної військової адміністрації. В роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.

Начальник державної установи, полковник внутрішньої служби Олег Брилянт виніс на комісію питання щодо можливого застосування УДЗ (статті 81, 82 ККУ) від подальшого відбування покарання дев’ятьом  засудженим особам.

За результатами вивчення характеристик, ознайомлення з документами справи та підставами, що слугували ініціюванню підготовки даних подань, особистому спілкуванні із засудженими було прийнято рішення про погодження подань та направлення їх до суду одній особі, решта отримали відмову.

Робота спостережної комісії Тульчинської РВА і надалі буде спрямована на неухильне виконання покладених на неї завдань.