Виїзний прийом в Брацлавській селищній раді

Дата: 27.09.2023 18:11

Відповідно до наказу начальника Тульчинської районної військової адміністрації від 03 липня 2023 року № 67  «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян керівництвом Тульчинської районної військової адміністрації в територіальних громадах району на друге півріччя 2023 року» заступник начальника Тульчинської районної військової адміністрації  Сергій Чепернатий, головний спеціаліст відділу гуманітарного розвитку та з загальних питань управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату РВА Наталія Справник за участі Брацлавського селищного голови Миколи Кобринчука, заступника селищного голови Андрія Марчука 27 вересня 2023 року,  провели  виїзний прийом  в Брацлавській територіальній громаді.

Під час зустрічі обговорювалися питання:

- облаштування місця розташування Брацлавського відділення  філії комунального некомерційного підприємства "Територіальне медичне об'єднання "Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради" "Гайсинська станція екстреної медичної допомоги";

-   облаштування місця закладення Алеї пам’яті та організації проведення заходів щодо її відкриття в смт Брацлав та с. Монастирське;

- проведення поточного ремонту дороги місцевого значення від смт. Брацлав до с. Монастирське;

- виконання наказу начальника Вінницької ОВА від 21.06.2022 року № 779 Сергія Борзова «Про посилення соціальної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України Вінницької області» в  наданні системної допомоги в передачі гуманітарної допомоги, визначені їхніх потреб, організації планування і надання соціальних, медичних, освітніх, юридичних та інших послуг.

Учасники прийому зустрілися з звільненим у запас  старостою с. Монастирське Богданом В’ячеславовичем Сташевським та подякували за відданість  українському народові та гідне виконання громадянського обов’язку по захисту незалежності України.