Згасло ще одне полум’я життя …

Дата: 29.09.2023 18:51

Сьогодні Брацлавська громада отримала трагічну звістку. Біль втрати торкнувся ще однієї родини. Згасла життєва зірка Попова В'ячеслава Євгенійовича, 08 травня 1972 року народження, жителя с.Вишківці.

Попов В'ячеслав Євгенійович був призваний по мобілізації 17 липня 2022 року. Мужньо та відважно ніс військову службу, боронив рубіжі. Разом із побратимами стримував наступ російського ворога.

До нашого Героя-захисника підступила важка хвороба, В’ячеслав Євгенійович проходив лікування у медичному госпіталі, згодом у Вінницькій лікарні. Лікарі боролись за його життя. Проте, дива не слалося. Сьогодні наш воїн став янголом неба.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, односельцям, друзям, усім тим, хто знав, любив, цінував та поважав  В’ячеслава Євгенійовича. Розділяємо біль вашої втрати та підтримуємо у годину скорботи, низько схиливши голову у журбі .

Вічна пам’ять оборонцеві України!

Слава та шана Герою!