В Брацлавській громаді відкрито Алею Слави

Дата: 01.10.2023 09:04

30 вересня, напередодні  Дня Захисників та Захисниць України у Брацлавській громаді відбулось відкриття Алеї Слави загиблих Героїв Брацлавщини.

Звучали слова вдячності всім тим, хто віддав життя за незалежність Батьківщини.

На портретах фотографії загиблих Героїв краю, які всміхались кожному, громадянину, який прийшов на урочисте відкриття. А люди сліз не стримували. Кожен усвідомлював ціну, яку платить український народ за свободу.

До небес лунали слова «Слава Україні! — Героям слава!».

Хвилиною скорботного мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради України, заради миру на нашій землі.

Під час відкриття, священнослужитель громади Митрофорний Протоієрей Отець Зиновій відслужив заупокійну панахиду та окропив меморіали освяченою водою.