День захисників і захисниць України — день тих, хто бореться! – Сергій Борзов

Дата: 01.10.2023 09:46

Це ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України.

"Україна шанувала цей день століття тому. І століття після нас теж шануватиме! Цей нерозривний зв'язок поколінь уособлює гасло «Слава Україні! – Героям слава!», що стало офіційним вітанням українського війська", - підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов.

У день Покрови - свята усього українського воїнства, очільник області привітав кожну і кожного, хто пише новітню історію України!

Перед лицем підступного ворога сьогодні в одному строю чоловіки і жінки, військовослужбовці ЗСУ та ТРО, ветерани АТО/ООС, медики і волонтери...

"Сьогодні війна і є щоденна робота. Без вихідних. Без відпочинку. Без звичних зручностей і без можливості обійняти найрідніших…Втомлені, але сильні і мотивовані! Вирвані з мирного життя, але добре навчені і озброєні. Ви знаєте, за що проливаєте кров. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже вас і ваших рідних. З таким воїнством Україна неодмінно переможе!" - підкреслив Сергій Борзов.

Слава Героям!

Слава Україні!