Слава нашим захисникам і захисницям, Слава всім, хто боронить Україну!

Дата: 01.10.2023 13:07

Сьогодні ми відзначаємо шість свят в один день. День захисників та захисниць України, День українського козацтва, День територіальної оборони України, День ветерана, День вчителя в Україні та Покрови.

Також цьогоріч о 09:00 по всій країні відбулась масштабна хвилина мовчання в пам'ять про всіх загиблих воїнів.

Спільно з усією Україною, на Алеї Слави в смт.Піщанка ,зібрались мешканці громади, керівництво району, військовослужбовці, духовенство, громадськість аби хвилиною скорботного  мовчання вшанувати світлу пам’ять Захисників та Захисниць, які віддали життя за Україну.

Перед присутніми виступив заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.

«Сьогодні значний день - усі захисники та захисниці нашої України святкують неймовірне свято. Дякую вам, Герої! Ви ті, ким ми пишаємось. Ви найкращі, вмотивовані, сильні духом. Ми всі чекаємо на вас вдома живими та здоровими!», - сказав посадовець.

Також Володимир Васильович зауважив, що ціна перемоги, яку наші захисники й захисниці щодня наближають, — надвисока, імена Героїв і Героїнь, які віддали своє життя, боронячи Україну, назавжди у нашій історії та наших серцях.

Також присутні поклали квіти до портретів Героїв-земляків краю, які полягли в російсько-українській війні.

Слава всім, хто б’ється й боронить Батьківщину!

Слава нашим захисникам і захисницям!

Слава Україні!