В Студенянській громаді відкрито Алею Слави

Дата: 01.10.2023 14:22

Напевно на мапі нашої держави не залишилось жодного населеного пункту у яке б не прийшло горе. Горе війни, втрат та сліз. Студенянська громада також була оповита сумом та печаллю. Хоронила батька, сина, брата, односельчанина, друга, побратима. Загибель кожного із них залишиться у нашій пам’яті.

Саме сьогодні, у День захисника та захисниць України в центрі с.Студене зібрались мешканці громади, військовослужбовці, представники районної та сільської влади на відкритті Алеї Слави.

Алея Слави місцевих Героїв, це не просто місце де зображені портрети місцевих жителів, які віддали життя за Батьківщину. Це місце тихих розмов, споминів, подяки та вдячності. Вдячності за мир, спокій, суверенітет та незалежність України. Це пам’ять, яка буде з нами навічно.

Присутні хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять захисників, які віддали життя за Україну.

Звучали слова подяки та підтримки родинам захисників, які тримають українські рубежі. Згадували поіменно Янголів неба, які охороняють нас з небес.

Шануємо. Пам’ятаємо наших Героїв!

Слава Україні!