Моніторинг стану та облаштування  місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Тульчинського району

Дата: 03.10.2023 15:47

За результатами засідання робочої підгрупи Тульчинської районної військової адміністрації під головуванням начальника Олександра Гаврилюка, яке відбулося 02 жовтня 2023 року з проведення моніторингу стану та облаштування місць тимчасового проживання на території району з метою належного виконання наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова від 18 вересня 2023 року № 1218 «Про утворення робочої групи щодо здійснення моніторингу стану та облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб»

03 жовтня 2023 року районною підгрупою у складі  заступників начальника Тульчинської РВА Володимира Скалія та Сергія Чепернатого, начальника Тульчинського районного   управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської, начальника відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю № 1 (м. Тульчин) управління захисту населення Тульчинської РВА Ольги Юрченко, заступника начальника Тульчинського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Михайла Сливки, головного спеціаліста відділу гуманітарного розвитку та з загальних питань управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату РВА проведено перший моніторинг місць тимчасового проживання на території Тульчинської міської та Вапнярської селищної громади.

У ході обстеження члени підгрупи спілкувалися з внутрішньо переміщеними особами на предмет їх розміщення в моніторингових місяцях, опрацьовувались і  заповнювались необхідні матеріали та додатки.

Черговий моніторинг буде проведено 05 жовтня 2023 року  в місцях тимчасового проживання на території Крижопільської та Томашпільської селищних рад.