Життєвий подвиг Вадима Ковальчука назавжди в нашій пам’яті

Дата: 04.10.2023 17:23

Сповіщення про загибель Ковальчука Вадима Віталійовича надійшло одним із перших. Спільно із родиною, Тульчинщина оплакувала нашого воїна-захисника. Ми прощались з справжнім українцем, героєм нелегкого часу, незалежної та вільної країни, який стояв за правду та справедливість.

А днями у Гнатківському академічному ліцеї зібрались рідні, друзі, односельці, керівництво Томашпільської громади. Всіх їх об’єднала одна подія. На фасаді навчального закладу урочисто відкрито меморіальну дошку Ковальчуку Вадиму Віталійовичу.

Вадим народився 30 квітня 2000 року в селі Носівці, Гайсинського району Вінницької області. У 2006 році пішов до першого класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Носівці. Отримавши свідоцтво після закінчення 9 класу, розпочав навчання у комунальному закладі Вороновицький ліцей Вінницької області. Вадим завжди мріяв служити в Збройних силах України, і вже після закінчення навчання в ліцеї, у 2021 році вступив до Лав української армії. Службу проходив у військовій частині А 3821.

18 березня 2022 наш Герой-захисник загинув захищаючи рідну Батьківщину.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері Героя – Надії Вікторівні.

Відтепер пам’ятний знак на стіні ліцею буде постійним спогадом про патріотизм і героїчний подвиг захисника рідної Батьківщини.

Під час відкриття пам’ятної дошки звучали слова вдячності та підтримки за достойне виховання сина-патріота.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Вадима та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність України.

Світла пам’ять Герою !