Засідання оперативного штабу в смт. Крижопіль

Дата: 04.10.2023 17:46

04.10.2023 року  в смт. Крижопіль відбулося засідання оперативного штабу  під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка.

В засіданні взяли участь заступники начальника РВА Михайло Мурга, Володимир Скалій, Сергій Чепернатий, заступник начальника  Тульчинського РТЦК та СП Ігор Ярмоленко, заступник начальника Тульчинського відділу Національної поліції ГУ НП у Вінницькій області Сергій Капелюшний, начальник Тульчинського Відділу УСБУ у Вінницькій області Ігор Кривонос, начальник Тульчинського управління ДСНС у Вінницькій області Сергій Рудик, начальник Тульчинськиї ЕМ Олександр Чорнописький, начальник Тульчинського УЕГГ Віталій Мельник, директор філії ”Тульчинське лісомисливське господарство” державного спеціалізованого господарського підприємства ”Ліси України” Роман Козовий, голови міської, селищних та сільських рад району.

На засідання обговорювалися питання стану мобілізації людських ресурсів, укладання угод на виконання мобілізаційних завдань територіальними громадами  та розшуку  військовозобов’язаних, які не з’явились до РТЦК та СП за повісткою.

Присутні були ознайомлені з вимогами рішення ради оборони Вінницької області щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури зокрема щодо вимог  до організації роботи пунктів незламності, перевірки роботи старлінків, підключення об’єктів комунальної власності до «Інтернету» через технологію PON.

Обговорювалось також питання діяльності на території району робочої групи щодо здійснення моніторингу стану та облаштування  місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на виконання наказу  начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова від  18 вересня 2023 року № 1218 «Про утворення робочої групи щодо здійснення моніторингу стану та облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».