Зі смутком та болем на душі повідомляємо про полеглого Героя — Чепелюка Євгена Анатолійовича

Дата: 09.10.2023 11:57

Сьогодні, 09 жовтня в с.Журавлівка Тульчинської громади відбудеться мітинг та церемонія поховання військовослужбовця Чепелюка Євгена Анатолійовича, 21 жовтня 1983 року народження.

Чепелюк Євген Анатолійович з липня 2022 року став за захист Батьківщини. Мужньо та хоробро боронив українські рубежі в російсько-українській війні. За час проходження військової служби зарекомендував себе як відповідальний військовий. Вмів швидко орієнтуватися і знаходити правильний вихід у складних ситуаціях.

У березні 2023 року був демобілізований.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам, всім хто знав, цінував та поважав нашого Героя-захисника. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна та світла пам'ять Герою!