Ментальне здоров’я: як подбати про дитину
Сьогодні в Україні немає дитини, яка тією чи іншою мірою не зазнала би впливу війни. Пережитий стрес — якщо з ним не працювати — може спричинити проблеми з фізичним і ментальним здоровʼям.
В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти Як?" ініційованою першою леді Оленою Зеленською, що має на меті допомогти українцям знайти джерело сили, завідувач відділення соціально-психологічної підтримки населення, яке постраждало від війни Олег Кобзар та психолог Юрій Чорний КУ «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради спільно з БО Благодійний фонд "Посмішка UA" провели розважальний захід для 43-х дітей молодшого шкільного віку Кирнасівського ліцею Тульчинської громади. Захід спрямований покращити ментальне здоров'я, зміцнення доброзичливих відносин та комфортної атмосфери між дітьми.
По завершенню програми діти були в піднесеному настрої та з посмішками на обличчі і запрошували своїм гостям приїжджати ще.