Крижопільські ліцеїсти взяли участь у квест-грі «Моє психічне (ментальне) здоров’я»
В рамках відзначення Всесвітнього дня психологічного здоров’я, який реалізується у рамках Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, психологічною службою Крижопільського ліцею № 2 з учнями 7а та 7б класів було проведено квест-гру «Моє психічне (ментальне) здоров’я».
Запитуй у себе щодня – «Ти як?»
Ти – живеш у час воєнного стану.
Ти – відчуваєш тривогу і не завжди відчуваєш опору.
Ти – не впевнений сьогодні, що настане завтра.
Ти – читаєш новини, які розривають серце.
Ти – думаєш про рідних, знайомих і незнайомих, забуваючи про себе.
А ти – «Ти як?»
Відповіді можуть бути різними, але обов’язково – чесними. Адже, саме це стане початком того, що є базовою цінністю ментального здоров’я – добробутом кожного і те, наскільки ви почуваєте себе щасливим.