В Томашпільській громаді відбувся виїзний прийом громадян
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно із своїм заступником Володимиром Скалієм, 11 жовтня 2023 року провів виїзний прийом громадян в Томашпільській громаді.
На прийомі було опрацьовано питання з перезаключенням договорів з газопостачання. Олександр Гаврилюк роз’яснив, що з 1 жовтня 2023 року послуги розподілу газу споживачам Вінниччини здійснює новий Оператор ГРМ – Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Дію ліцензії АТ «Вінницягаз» припинено. Також посадовець проінформував, що змінились реквізити оплати послуг розподілу газу. Більш детальну інформацію про дані зміни розміщено на офіційному сайті Тульчинської районної військової адміністрації за посиланням: https://tulchin-rda.gov.ua/news/1697013738/ .
Окремо увагу начальник РВА зосередив на продовжені заходів з підтримки соціально-вразливих категорій та нагальних питань в громаді.
Окрім звернень, очільником району було обговорено виконання керівництвом громади заходів, які затверджені Начальником обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ініційованої Першою Леді України Оленою Зеленською.