Ти як? Повертаємось до школи!
Щороку в жовтні місяці світова спільнота відзначається День ментального здоров’я. Брацлавський ліцей № 1 не стояв осторонь цієї події та взяв участь у Всеукраїнському флешмобі "Руханка сили" для підтримки ментального здоров'я дорослих та дітей. До діток навчального закладу доєднався заступник начальника районної військової адміністрації Михайло Мурга, який розповів про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» ініційованою Першою Леді України Оленою Зеленською. Посадовець відзначив творчий підхід до реалізації заходу та подякував колективу за креативність.
Учні закладу мали змогу завітати до різних тематичних локацій та майстер-класів.
Організація таких заходів викликала приємні емоції в діток. Адже на їх вік припала війна, тому піклування про їх ментальне здоров’я є вкрай важливе.