Тульчинська громада втратила ще одного громадянина

Дата: 12.10.2023 15:34

Російсько-українська війна забирає життя наших громадян. У засвіти йдуть мужні та хоробрі військовослужбовці. Ми платимо високу ціну за цю перемогу.

Отримали чергову трагічну звістку втрати. 11 жовтня 2023 року   поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області, під час мінометного обстрілу,  загинув житель с.Кинашів – Телеснюк Дмитро Володимирович.

Солдат Телеснюк Дмитро Володимирович був номером обслуги 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.

Наш Земляк  не шукав слави, а з честю виконував свій обов'язок чоловіка і захисника та віддав найдорожче — життя за рідну Батьківщину.

Світла пам’ять Герою, який загинув, захищаючи нас і доземний уклін. Саме завдяки таким людям, як Дмитро Володимирович, ми сьогодні маємо можливість жити під блакитним небом та розмовляти рідною мовою.

Ніколи не забудемо і не пробачимо клятому ворогу крові наших Героїв Захисників !

Вічна слава і пам'ять Вірному Сину України!