Кадети Тульчинського ліцею з ПВФП спробували кілька технік з саморегуляції в рамках Всеукраїнського уроку з ментального здоров'я "ТИ ЯК? Повертаємось до школи!"
У Всесвітній день ментального здоров'я - ще один привід нагадати, як важливо чесно відповісти собі на питання "Ти як?", поставити його друзям, близьким, простягнути руку допомоги. Війна та її наслідки - дуже важкий тягар, який під силу не кожному. Просіть про допомогу. Пропонуйте допомогу. Ми мусимо жити, тож мусимо говорити один з одним. Тульчинські ліцеїсти з ПВФП долучилися до Всеукраїнського уроку з ментального здоров'я "ТИ ЯК? Повертаємось до школи!" та прийняли участь в однойменній акції.
Мета уроку – сприяти підвищенню обізнаності щодо питань ментального здоров’я, показати важливість уміння впоратися зі стресом, емоційними викликами та труднощами. Учні зможуть дізнатися більше про способи збереження психічного здоров’я, навчитися технікам саморегуляції для того, щоб подолати страх чи тривожність, заспокоїтися та підтримати себе під час навчання і в позашкільному житті.
Матеріали уроку розроблені у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я при Кабінеті міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, розділом «MEGOGO Освіта» від медіасервісу MEGOGO та за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.