МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я. ТИ ЯК?
«Ти як?» - саме під такою назвою в Україні діє Всеукраїнська програма ментального здоров’я, ініційована дружиною Президента України Оленою Зеленською. Сьогодні, 12 жовтня 2023 року начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Володимир Скалій взяли участь в інформаційному заході до Всесвітнього Дня Ментального здоров'я #Руханка сили #ТиЯк?, який було проведено в КЗ "Піщанський ліцей №1" Піщанської селищної ради.
Учні та запрошені гості взяли участь у Великому Всеукраїнському флешмобі, який організований МОН України, дитячою організацією ООН Юнісеф України та громадською організацією "Рух Олександра Педана JuniorS та за сприяння програми ментального здоров'я "Ти Як?" .
World Mental Health Day відзначається щороку та покликаний звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, обізнаністю про профілактику ментальних розладів, способи турботи про ментальне здоровʼя та для підтримки людей з подібними захворюваннями.
Ментальне здоров’я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.
Будьмо уважними один до одного та оберігаймо власне ментальне здоров’я!
#День_ментального_здоровя
@unicef_ukraine
@juniors_in_ua
@mon.ua.official