Організація безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану
На Тульчинщині керівництвом району періодично здійснюються безпопереджувальні перевірки, аби наочно пересвідчитись чим і як саме забезпечене укриття та в яких умовах діти перебувають під час повітряних тривог. Освітнє середовище в якому перебувають діти в першу чергу має бути безпечним.
Сьогодні, заступник начальника районної військової адміністрації Михайло Мурга оглянув укриття одного із навчальних закладів Брацлавської громади.
Директор ліцею показала посадовцю місце де ліцеїсти перебувають під час небезпеки.
Михайло Анатолійович особисто пересвідчився, що в укритті є місця для сидіння учнів, ємності з питною водою, продукти харчування, резервне та штучне освітлення, первинні засоби пожежогасіння, засоби надання медичної допомоги. Укриття забезпечене додатковим обладнанням та інвентарем відповідно до норм, установлених для захисних споруд.
«Дуже важливо, щоб діти відчували себе у безпеці», - сказав Михайло Мурга оглядаючи укриття.
На завершення заступник начальника РВА подякував педагогічному колективу за проведену роботу в даному напрямку.