На Вінниччині призначили нового керівника Управління стратегічних розслідувань Дмитра Сосиновича

Дата: 13.10.2023 14:07

Міжрегіональний територіальний орган в складі кримінальної поліції Національної поліції України виконує важливі функції, особливо під час війни.

Підрозділ бере участь у реалізації державної політики з питань боротьби з організованою злочинністю та здійснює оперативно-розшукову діяльність.

Завдання нового керівника Управління - боротьба з корупцією,  запобігання незаконній діяльності, зокрема, в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Начальник ОВА Сергій Борзов привітав Дмитра Сосиновича з призначенням та наголосив, що наразі безпека – в пріоритеті.

"Бажаю Вам організувати роботу команди однодумців, щоб разом реалізовувати поставлені завдання. Працюємо далі!" - резюмував Сергій Борзов.Начальник ОВА Сергій Борзов та поліцейські