"Впевнений, що я на своєму місці", – боєць Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України "ЛЮТЬ" з позивним "Ріддік"
До Тульчинського відділу поліції завітав колишній поліцейський, який став на захист країни у складі спецпідрозділу "ЛЮТЬ" з позивним "Ріддік". Боєць поділився своїм досвідом служби у ЛЮТі та розповів про особливості діяльності спецпідрозділу.
- Я обрав напрямок службової діяльності – штурмовик. Це люди, які першими заходять на нульові позиції та метр за метром звільняють нашу землю. Зараз я впевнений, що я на своєму місці, і взагалі вважаю, якщо ти дійсно любиш свою країну, ти не повинен вагатись, ти маєш йти і захищати, - розповідає "Ріддік".
Вступити до лав обʼєднаної штурмової бригади «Лють» можна вже сьогодні, адже на Вінниччині триває конкурсний відбір кандидатів.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np.gov.ua., де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.
За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертайтесь до сектору кадрового забезпечення Тульчинського районного відділу поліції за телефонами: (098)030-22-63, (096)268-16-54.
Перетвори свою Лють на ЗБРОЮ! Приєднуйся до Об'єднаної штурмової бригади «ЛЮТЬ».