220 дітей наших Захисників та Захисниць вирушили до дитячого табору на Закарпатті.
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. Дитячий табір розташований у містечку, що розкинулось серед мальовничих закарпатських ландшафтів у долині річки Латориці.
Ця місцевість славиться не лише своєю дивовижною природою, а й багатою історією та старовинними замками.
Протягом двох тижнів юнаки та дівчата братимуть участь у квестах та іграх на свіжому повітрі, майстер-класах і конкурсах.
Подорож організовано за рахунок коштів обласного бюджету в рамках Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2022-2026 роки, а також Всеукраїнської програми з підтримки ментального здоров’я «Ти як?», ініційовоної Оленою Зеленською.
У першу зміну виїхали діти з:
Вінницького
Гайсинського
Жмеринського
Могилів-Подільського районів
міст Жмеринка, Хмільник, Козятин та Могилів-Подільський.
Як зазначив Сергій Борзов, загалом у жовтні-листопаді заплановано три заїзди до табору для 785 дітей учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів сімей загиблих воїнів Вінниччини.
«Бажаю гарного відпочинку і незабутніх вражень нашим юнакам та дівчатам», – наголосив очільник області.
Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА
Координаційний центр КМУ / Mental Health UA
#Координаційний центр КМУ / Mental Health UA