220 дітей наших Захисників та Захисниць вирушили до дитячого табору на Закарпатті.

Дата: 16.10.2023 08:27

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. Дитячий табір розташований у містечку, що розкинулось серед мальовничих закарпатських ландшафтів у долині річки Латориці.

Ця місцевість славиться не лише своєю дивовижною природою, а й багатою історією та старовинними замками.

Протягом двох тижнів юнаки та дівчата братимуть участь у квестах та іграх на свіжому повітрі, майстер-класах і конкурсах.

Подорож організовано за рахунок коштів обласного бюджету в рамках Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2022-2026 роки, а також Всеукраїнської програми з підтримки ментального здоров’я «Ти як?», ініційовоної Оленою Зеленською.

У першу зміну виїхали діти з:

▫️Вінницького

▫️Гайсинського

▫️Жмеринського

▫️Могилів-Подільського районів

▫️міст Жмеринка, Хмільник, Козятин та Могилів-Подільський.

Як зазначив Сергій Борзов, загалом у жовтні-листопаді заплановано три заїзди до табору для 785 дітей учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів сімей загиблих воїнів Вінниччини.

«Бажаю гарного відпочинку і незабутніх вражень нашим юнакам та дівчатам», – наголосив очільник області.

Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА

Олена Зеленська