На Вінниччині пройшов обласний чемпіонат з художньої гімнастики

Дата: 16.10.2023 10:36

У змаганнях взяли участь близько 250 учасниць з Калинівської, Козятинської, Жмеринської, Вінницької та Агрономічної громад.

Від імені Начальника ОВА Сергія Борзова привітала спортсменок його Перший заступник Наталя Заболотна.

«Пишаюся нашими спортсменами. Кожен їхній виступ – це справжня феєрія. - наголосила Наталя Заболотна. — Навіть у часи війни художня гімнастика активно розвивається на Вінниччині. І як мама юної гімнастки, знаю, яка це щоденна праця та самодисципліна, витримка та постійні перемоги над самою собою. Просто левова частка часу! Тому щиро вітаю усіх переможниць та учасниць. Бажаю успіхів тим, хто представлятиме Вінницьку область на Чемпіонаті України».

Перший заступник Начальника ОВА подякувала тренерам, які вкладають душу, займаючись з дітьми, та розвивають цей прекрасний вид спорту.

Також посадовиця висловила вдячність за привітання та підтримку спортсменів народній депутатці Ірині Борзовій, яка є членкинею профільного комітету Верховної Ради України.