Спортивні ігри формують вміння грати в команді і досягати високих результатів, - Сергій Борзов

Дата: 16.10.2023 16:00

Нехай переможе сильніший! Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов привітав учасників змагань Cup Вall 2023. Протягом шести днів 10 команд закладів вищої освіти регіону змагатимуться з футболу, волейболу та баскетболу.

«Знаково, що серед учасників чотири команди ЗВО, які, через активні бойові дії на їх території, релоковані на Вінниччину. Не лише фізичний розвиток важливий, а й формування стійкості характеру та сили волі. Спортивні ігри формують вміння грати в команді і досягати високих результатів. – наголосив очільник області. - Впевнений, що такі змагання сприятимуть об'єднанню студентів закладів вищої освіти в єдину спортивну спільноту».

Також Начальник ОВА подякував всім тренерам та організаторам заходу і побажав успіху учасникам.