А білих птахів у раю стає все більше…
Молодим соколом здійнявся у небесну вись Бойко Сергій Миколайович, житель с.Комаргород Томашпільської громади. Російський агресор обірвав його лінію життя. По переду плани, здобутки, виклики долі, але їм не судилось здійснитись.
6 жовтня 2023 року в районі міста Бахмут Донецької області наш Захисник прийняв свій останній бій. Пам'ять про Героя та його подвиг завжди житиме в наших серцях.
Молодший лейтенант поліції Бойко Сергій Миколайович був поліцейським Департаменту поліції особливого призначення ОШБ "ЛЮТЬ" .
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття матері Оксані Володимирівні Борденюк, батькові Миколі Васильовичу Бойку, сестрам Марії і Тетяні, рідним і близьким загиблого воїна. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами, схиливши голови перед світлою пам’яттю Воїна.
Для тих, хто знав Сергія Миколайовича він назавжди залишиться патріотом, вірним сином українського народу, енергійним, життєрадісним, веселим, щирим, добрим, справжнім товаришем, непохитним, нескореним українським воїном повним сил, мрій, надій та сподівань.
Відповідно до розпорядження голови Томашпільської селищної ради 17-18 жовтня в громаді оголошено Дні жалоби.
Вічна пам’ять Герою!