Ми б'ємось за те, чому нема ціни в усьому світі, – за Батьківщину.
Скільки горя та болі принесли окупанти на нашу рідну землю. Одне за одним трагічні сповіщення стукають чорним крилом в громади району. Сумна звістка надійшла до Шпиківської громади. В боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої Батьківщини ми втратили вірного сина України - Олійника Миколу Валерійовича, 24 червня 1994 року народження, жителя с.Велика Вулига.
Рядовий поліції Олійник Микола Валерійович служив від Департаменту поліції особливого призначення ОШБ Національної поліції України"ЛЮТЬ" Управління поліції особливого призначення штурмовий полк «ЦУНАМІ».
6 жовтня 2023 року в районі міста Бахмут Донецької області російський окупант забрав його молоде життя.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття матері Ніні Петрівні, вітчиму Олександру Вікторовичу, брату Ігорю, сестрам Альоні та Тетяні всім рідним і близьким загиблого воїна, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Молодий красень, хоробрий захисник, вірний син України, побратим, друг… Герой. Назавжди в строю, в пам’яті і в наших серцях.
Вічна пам’ять Герою!