В Україні презентували цифрові інструменти та послуги для ветеранів та членів їхніх родин

Дата: 18.10.2023 16:47

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна взяла участь у форумі Мінветеранів #ЦифраЗахисникам.

«І ветерани, і члени їхніх сімей, і ті, хто з ними працюють, говорять про одне – про спрощення доступу до послуг. Щоб людина вдома, заповнивши онлайн заяву через смартфон або комп'ютер, отримала на електронну пошту картку про надання тієї чи іншої послуги. Або покроковий розпис, куди рухатися, не виходячи з дому та не відвідуючи безліч кабінетів різних установ», – зазначила Наталя Заболотна.

Форум #ЦифраЗахисникам проведено за підтримки Програми розвитку ООН та уряду Японії. На заході презентували цифрові інструменти та послуги для ветеранів і членів їхніх родин в межах переходу від військового до цивільного життя.