Обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка отримала сучасний мікроскоп
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. Обладнання вартістю 7,5 млн грн. придбано за рахунок коштів державного бюджету. Новий операційний мікроскоп замінить діючий, який через навантаження практично виходив з ладу.
В нейрохірургії виконуються надскладні операції, тож таке обладнання є необхідним для оперативних втручань з приводу пухлин головного мозку, судинних патологій тощо.
«Хірург не завжди може побачити без мікроскопа небезпечні дефекти судин головного та спинного мозку. Тож придбане устаткування суттєво покращить якість оперативних втручань. – наголосив очільник області. – Операційний мікроскоп – головна умова для якісних оперативних втручань. Це сотні врятованих людських життів!»
Також Сергій Борзов висловив вдячність Міністерству охорони здоров'я України за підтримку медичної галузі, адже це вкрай необхідно, особливо в умовах воєнного стану.