До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Вінниці розмістили тематичну експозицію «ПРИДИВИСЬ»

Дата: 20.10.2023 08:18

У рамках інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, в холі залізничного вокзалу Вінниці розмістили тематичну експозицію «ПРИДИВИСЬ».

Це простір, створений для того, щоб поміркувати над ризиками експлуатації та розгледіти, до чого можуть призвести такі, на перший погляд, привабливі пропозиції роботи чи житла і що там приховано насправді.

Зокрема, на підлозі вокзалу розмістили полотно з оптичною ілюзією, у дизайн якого «вшито» історії реальних ситуацій вербування та втягнення у ситуації торгівлі людьми. Також тут розташовано інформаційні стенди з описом обставин, через які можна опинитися в рабстві.

Акція «ПРИДИВИСЬ» — всеукраїнська. Вона триватиме шість днів.

Нагадаємо, для отримання допомоги чи консультації телефонуйте за вказаними телефонами:

• 1547 – Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;
  • 102 – Гаряча лінія Національної поліції України;
  • 0 800 213103 – Контактний центр системи безоплатної правової допомоги;
  • 527 – Гаряча лінія з протидії експлуатації;
  • 116 123 – Гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;
  • 116 111 – Національна дитяча гаряча лінія;
  • 112 – Cлужба екстреної допомоги в ЄС.

Захід організували Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА у співпраці з обласною правозахисною організацією «Джерело надії» та суб’єктами взаємодії регіонального рівня.

Інформаційна кампанія впроваджується спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій із протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції