Системна  підтримка  Реабілітаційного центру

Дата: 20.10.2023 10:05

Продовжуємо підтримку наших Героїв, які проходять лікування та реабілітацію. В  рамках благодійної ініціативи  голови Вінницької обласної асоціації футболу  Ірека Гатаулліна,   Тульчинська  районна асоціація футболу  спільно з  Тульчинською районною військовою адміністрацією продовжують  співпрацю з одним із  Реабілітаційних центрів області.

Цього разу  на замовлення керівництва закладу було зібрано і доставлено  майже одну тонну продуктів  харчування, овочі, мінеральна вода та  необхідні медикаменти на загальну суму – понад 20,0 тис. грн.

Дана звитяга стала можливою після реалізації Благодійного дитячо-юнацького проєкту за ініціативи компанії ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ». Усі зібрані кошти турніру було спрямовано на підтримку наших ветеранів.

Дякуємо усім, хто цього  долучився до підтримки наших Героїв. Зокрема, колективам Тульчинських ДЮСШ та ДЮСШ для дітей-сиріт, директору операційному ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» Валерію Рубану, Оксані Баленко, Івану Булату, Віталію Поліщуку, Богдану Бабінцю, Євгену Лєбєдєву, Ігорю Павленко, Вікторії Сметанюк, Аліму Чорнію, батьківському колективу ФК «Версаль» Тульчинської ДЮСШ.

СЛАВА ЗСУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!