Системна підтримка Реабілітаційного центру
Продовжуємо підтримку наших Героїв, які проходять лікування та реабілітацію. В рамках благодійної ініціативи голови Вінницької обласної асоціації футболу Ірека Гатаулліна, Тульчинська районна асоціація футболу спільно з Тульчинською районною військовою адміністрацією продовжують співпрацю з одним із Реабілітаційних центрів області.
Цього разу на замовлення керівництва закладу було зібрано і доставлено майже одну тонну продуктів харчування, овочі, мінеральна вода та необхідні медикаменти на загальну суму – понад 20,0 тис. грн.
Дана звитяга стала можливою після реалізації Благодійного дитячо-юнацького проєкту за ініціативи компанії ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ». Усі зібрані кошти турніру було спрямовано на підтримку наших ветеранів.
Дякуємо усім, хто цього долучився до підтримки наших Героїв. Зокрема, колективам Тульчинських ДЮСШ та ДЮСШ для дітей-сиріт, директору операційному ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» Валерію Рубану, Оксані Баленко, Івану Булату, Віталію Поліщуку, Богдану Бабінцю, Євгену Лєбєдєву, Ігорю Павленко, Вікторії Сметанюк, Аліму Чорнію, батьківському колективу ФК «Версаль» Тульчинської ДЮСШ.
СЛАВА ЗСУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!