Обласний бюджет, стабільність виплат і розрахунків, фінансування видатків на оборонний комплекс, - нагальні питання життєдіяльності області

Дата: 20.10.2023 14:42

Сьогодні на засіданні за участю Начальника ОВА Сергія Борзова підбили підсумки виконання обласного бюджету за 9 місяців, окреслили прогнози виконання бюджету до кінця року.

Окремо говорили про перспективні показники та основні пріоритети формування обласного бюджету на 2024 рік.

Під час засідання очільник області акцентував увагу на забезпеченні сталої виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери області, розрахунків за енергоносії, медикаменти та харчування в комунальних закладах, а також фінансування видатків на територіальну оборону та оборонний комплекс області в цілому.

Також Сергій Борзов наголосив на фінансуванні видатків для забезпечення безперешкодного проходження опалювального сезону 2023-2024 років, аби вінничани були з теплом і світлом взимку.