Увага! Аукціон про продаж об’єкта малої приватизації

Дата: 20.10.2023 15:59

Інформація про продаж об’єкта малої приватизації –- окремого майна  - будівлі сараю літ. «А» (конюшні) загальною площею 81,09 кв.м.

Найменування об’єкта приватизації: будівля сараю літ. «А» (конюшні) загальною площею 81,09 кв.м.

Місцезнаходження: Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Томашпіль,    вул. І. Гаврилюка, 63/5.

Дата та час проведення аукціону: 10.11.2023.

Стартова ціна об’єкта для:

-  аукціону без умов – 5590,00  грн. (без урахування ПДВ);

-  аукціону із зниженням стартової ціни – 2795,00  грн. (без урахування ПДВ);

-  аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій –  2795,00  грн. (без урахування ПДВ);

- повторного аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (у разі якщо аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій визнано таким, що не відбувся, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна») – 2795,00 грн. (без урахування ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску:  1 340,00 гривень

На остаточну ціну продажу нараховується ПДВ.

Детальна інформація за посиланням: https://privatization.gov.ua/product/budivlya-sarayu-lit-a-konyushni-zagalnoyu-ploshheyu-81-09-kv-m/