Знову схиляємо голови в скорботі

Дата: 20.10.2023 16:04

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся Шпиківської громади. Днями провели в останню життєву дорогу воїна, який повернувся «на щиті» як знову лиха звістка.

У війні з російським агресором загинув Байдак Ігор Олександрович, 1981 року народження, житель с.Рахни-Лісові.

Призваний по мобілізації, солдат, Байдак Ігор Олександрович був  стрільцем-снайпером механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

18 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області життєва зірка нашого Героя-захисника навіки згасла.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав, любив і шанував Ігоря Олександровича. Висловлюємо щирі співчуття всім тим, хто буде завжди пам'ятати про мужній і героїчний вчинок Героя, що життя віддав за Україну.

Вічна пам'ять Герою!

Слава Україні!