Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого воїна Олега Слюсара

Дата: 23.10.2023 16:02

Сьогодні, 23 жовтня 2023 року напередодні роковин загибелі Слюсара Олега Вікторовича на фасаді КЗ "Кукулянської гімназії" Студенянської громади відбулось відкриття пам’ятної дошки.

На шкільному дворику гімназії зібрались учні закладу, вчителі, односельчани аби вклонитись та вкотре подякувати своєму односельцю за захист і оборону Батьківщини. Присутні спільно виконали Гімн держави та хвилиною скорботного мовчання вшанували пам’ять Олега Вікторовича та всіх захисників, які віддали життя за Україну.

Право відкрити пам’ятний знак надано матері військовослужбовця – Ніні Григорівні.

Дитинство та шкільні роки нашого земляка  пройшли в с.Кукули. З 2005 по 2012 роки була служба в Збройних силах України за контрактом. Звільнений за станом здоров’я.

З початком повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ЗСУ. Молодший сержант Слюсар Олег Вікторович був командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти.

25 жовтня 2022 року біля села Дудчани Херсонської області життєва зірка нашого Героя-земляка навіки згасла.

Щира усмішка Олега Вікторовича  на мармуровій плиті кожного дня буде зустрічати відвідувачів гімназії. Навічно його ім’я вписане в історію закладу як воїна-Героя.

Після відкриття пам’ятної дошки учасники заходу поклали квіти та низько схилили голови на знак великої шани.

Вічна пам’ять та слава Герою !