Біль втрати, який крає серце…
Багатостраждальний український народ бореться з російським гнітом. Відстоює свою незалежність, демократію та можливість жити в цивілізованій країні. Ціна такого опору надвисока, адже ми платимо життям, життям своїх громадян.
Сьогодні Тульчинщина отримала чергову страшну звістку про втрату. У Небесну височінь відлетів ще зовсім юний патріот Вдовін Сергій Сергійович, 1999 року народження, житель смт.Крижопіль.
Матрос Вдовін Сергій Сергійович призваний другим відділом Тульчинського РТЦК та СП, був старшим вогнеметником вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту.
Попри свій молодий вік, Сергій Сергійович був справжнім українцем, який стояв за правду і справедливість та бажання жити у вільній державі.
23 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання, біля населеного пункту Іванівка Миколаївської області, отримав поранення несумісні із життям.
Життєвий подвиг нашого Героя-захисника назавжди залишиться у нашій пам’яті, адже він віддав найдорожче – власне життя заради мирного майбутнього.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, односельчанам, побратимам. Розділяємо біль вашої непоправної втрати та сумуємо разом з вами.
У щирій молитві та скорботі схиляємо голови перед нашим Захисником.
Світла пам’ять і шана воїну!