Жили надією, але сьогодні вона згасла …
Війна. Явище жорстоке та страшне. 23 травня 2022 року під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника в м.Сєвєродонецьк, зник безвісти, Кришталевич Сергій Петрович, 13 лютого 1979 року народження, житель с.Крикливець Крижопільської громади.
Призваний другим відділом Тульчинського РТЦК та СП, солдат Кришталевич Сергій Петрович був номером обслуги 2 взводу 4 роти 2 механізованого батальйону.
Родина сподівалась до останнього, що вдасться знайти Сергія Петровича. Довгі дні очікування, надій та сподівань. Проте, на жаль, дива не сталось. За ДНК експертизою підтвердився факт загибелі нашого Героя-захисника.
Він вірою і правдою боровся із окупантом за нашу Україну, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює слова співчуття рідним, близьким, односельчанам, побратимам Сергія Петровича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Вічна пам’ять Герою!