Страшний відлік війни…
В умовах віроломної, жорстокої, повномасштабної війни росії проти України, наші військові вкотре доводять, що ми вільний, самодостатній народ, що має свою віру, мову, армію. У боротьбі з агресором Україна вкотре демонструє незборимість української нації, велич духу українських борців за волю. Наші Збройні Сили захищають від російської навали свою державу та цивілізований світ.
Проте, війна, на жаль, забирає найкращих синів та дочок України.
У глибокій скорботі, жителі Тульчинської громади низько схиливши голови та ставши на коліна чекатимуть свого земляка, який повертатиметься «на щиті». Ми гідно зустрінемо та проведемо до місця вічного спочинку Сметанського Сергія Миколайовича, 7 вересня 1977 року народження, жителя с.Ганнопіль.
Сержант Сметанський Сергій Миколайович був командиром 3 відділення кулеметного взводу 2 стрілецької роти.
Військові побратими характеризували воїна виключно як відповідального, який завжди дбав про своїх підлеглих, вони ж цінували його за це.
23 травня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Лиман Донецької області наш Герой-захисник загинув.
Сергій Миколайович повертається на малу Батьківщину після довгих місяців очікування, журби та сліз.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття дружині Олені Миколаївні, сину Назару, доньці Ангеліні, матері Ользі Петрівні, сестрі Жанні та всій родині, друзям, односельцям, побратимам. Розділяємо біль вашої важкої втрати та сумуємо разом з вами.
Передчасно пішов з життя батько нашого захисника Микола Іванович, так і не дочекавшись сина з війни.
Для всіх нас, для кожного українця, втрачати наших захисників надзвичайно боляче.
Сергій Миколайович назавжди залишиться у серцях кожного з нас. Для когось - хорошим другом і вірним побратимом, для родини - люблячим чоловіком, батьком, сином, для українців – Новітнім Героєм.
Вічна пам’ять Герою!