Квасюка Віктора Михайловича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно

Дата: 26.10.2023 11:39

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові, відповідно до Указу Президента України від 19 червня 2023 року № 338/2023 старшого солдата, Квасюка Віктора Михайловича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно).

Від імені Президента України Володимира Зеленського Почесну відзнаку  дружині Єлизаветі Миколаївні вручив Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

«Жодні слова не здатні втамувати біль втрати. Ніщо і ніколи не замінить рідну людину – сина, батька, брата, чоловіка. Наші герої віддали своє життя заради мирного майбутнього дітей. Заради того, щоб вони жили у незалежній та вільній Україні», - наголосив очільник області.

Квасюк Віктор Михайлович, житель смт. Кирнасівка Тульчинської громади, був старшим кулеметником 3 відділення 3 взводу оперативного призначення (на автомобілях) 3 батальйону оперативного призначення військової частини А3028 Західного ОТО Національної гвардії України. Загинув 5 грудня 2022 року під час артилерійського обстрілу, біля населеного пункту Спірне, Донецької області.

Сумуємо!

Пам’ятаємо!