28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників
79 років тому понад мільйон синів і доньок України поклали своє життя за визволення Батьківщини від німецьких окупантів.
Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.
Боротьба за незалежність України продовжується і сьогодні. Вже дев’ять років поспіль наші воїни відчувають на собі справжню війну, виборюють свободу та захищають українські кордони від ворога. Завдяки вам, відданим Україні та її народу захисникам, українська земля завжди буде сильною та незалежною!
Вічна слава усім захисникам!
Миру і злагоди, міцного здоров’я й благословення кожному українцю!
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк