Шановні водії, працівники автодорожнього господарства!
Вітаю вас з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника, яке ви відзначаєте сьогодні.
Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.
Звичайно, віроломний напад путінської росії на Україну завдав значних економічних та матеріальних збитків автомобільно-дорожній галузі, загальмував розв’язання багатьох гострих для суспільства проблем. Але і в умовах воєнного стану автомобілісти й дорожники виявляють почуття відповідальності та високого професійного обов’язку, прагнуть успішно вирішувати поставлені перед ними завдання.
Шановні водії та працівники автодорожнього господарства!
Щиро вітаю з святом всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, будівельників доріг, ремонтних робітників, диспетчерів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.
Вітаю всіх вас зі святом та бажаю безпечних подорожей і легких доріг! Нехай в будь-якому починанні горить тільки зелене світло. Життя, як і будь-яка поїздка, приносить тільки радість, спокій, позитив і посмішку. Бажаю здоров'я і щастя.
Зі святом!
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк